Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
12871
04.05.2018, 20:39
A w czym jest gorszy od Węgrzyna, Hajty, Majdan, Terleckiego itp. Ja bym w/w kopnął w d bo opowiadają banały używając niebogatej polszczyzny. Ale takie są cienkie standardy od których Ż nie odstaje in minus więc niech tak zarabia.
arti