Ogryzek napisał(a):

|
Kto sprowadzał Arsenica? Przecież nie Junco. Ja czekam na pierwsze pieniądze zarobiona na sprzedaży ściągniętych przez niego piłkarzy. Na razie tylko Carlitos daje nadzieje na zarobek.
|
Arsenic jest jeszcze "kapkowy"? Na pewno? Przy informacjach o transferze Arsenica (styczeń 2017) wypowiadał się już Junco:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/e3y0fl4
Cytat:
Wisła spróbuje jednak dojść do porozumienia z chorwackim klubem, by do transferu doszło już teraz. - Podejmiemy taką próbę, ale nie mamy presji, by sprowadzić go do Krakowa już teraz. Równie dobrze możemy na niego poczekać do lipca â mówi wiceprezes klubu, Manuel Junco.
|