Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81685
Stary 04.05.2018, 18:02
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kto sprowadzał Arsenica? Przecież nie Junco. Ja czekam na pierwsze pieniądze zarobiona na sprzedaży ściągniętych przez niego piłkarzy. Na razie tylko Carlitos daje nadzieje na zarobek.
Arsenic jest jeszcze "kapkowy"? Na pewno? Przy informacjach o transferze Arsenica (styczeń 2017) wypowiadał się już Junco:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/e3y0fl4

Cytat:
Wisła spróbuje jednak dojść do porozumienia z chorwackim klubem, by do transferu doszło już teraz. - Podejmiemy taką próbę, ale nie mamy presji, by sprowadzić go do Krakowa już teraz. Równie dobrze możemy na niego poczekać do lipca – mówi wiceprezes klubu, Manuel Junco.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 04.05.2018 o godz. 18:04.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując