|
Senior Member
Offline
|
|
wiesniak842 napisał(a): 
Ja nigdzie nie napisalem, ze z tego drewna nie da sie czegos wiecej wystrugac Mysle, ze z podobnego zalozenia wychodza "obserwujace go kluby z Bundesligi". Za ile sprzedalismy Bunoze?
|
Okrągłe 0.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|