Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
81672
04.05.2018, 15:48
TIR_DO_SŁUBIC
napisał(a):
No i wszystko się zgadza. Mitrovic = Modric i mamy trójkę w środku na przyszły sezon.
Już biegnę kupić karnet na miejsce z najlepszym widokiem...
P.S.
Nie rozumiem dlaczego nie chcemy przedłużyć Ramosa (G).
arti