Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81668
Stary 04.05.2018, 15:00
Moja opinia ws. Ivana jest taka, że jak przyszedł to większość pierwszej rundy grał skoncentrowany i był lepszy niż Gumiś, którego zastąpił. Potem było coraz więcej niechlujstwa, dziwne kiksy i dużo kartek.
A potem się rozsypał na 3/4 sezonu.
Dziękujemy, do widzenia, mam nadzieję, że na Jego miejsce przyjdzie podobnej klasy stoper lat 25.
Jeśli faktycznie Głowa gra za 20 i chce jeszcze pograć to myślę, że jakby klub chciał to mógłby Go zatrzymać i np. znaleźć sponsora na płacenie całości albo części tej kwoty.
Odpowiedz cytując