Wycinek z prasówki dla weszlo:
Wydaje się, że z kolei
z Wisłą Kraków pożegna się Ivan Gonzalez.
â Bardzo chciałbym tu zostać. Jeszcze przed operacją, gdy rozmawialiśmy z dyrektorem Manuelem Juncą, bezpośrednio mu to zakomunikowałem. Pojawiał się wtedy temat możliwego sprzedania mnie, ale ja jasno powiedziałem, że chciałbym w Wiśle skończyć karierę, grać w niej jeszcze pięć-sześć lat, bo bardzo dobrze się tu czuję. Kocham Wisłę â mówi. Skąd taka miłość Andaluzyjczyka do Krakowa? â To dla mnie drugi dom. Od pierwszego momentu wywiązało się szczególne uczucie z klubem â tłumaczy. Jednocześnie jest jednak realistą. â Mój menedżer niedawno był w klubie na negocjacjach. Nie zapadły żadne decyzje, choć z moich odczuć i doświadczenia wnioskuję, że kontrakt raczej nie zostanie przedłużony â twierdzi.
Edit:
jest i cały artykuł:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/749zw6q