Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81652
Stary 04.05.2018, 10:19
Wycinek z prasówki dla weszlo:



Wydaje się, że z kolei z Wisłą Kraków pożegna się Ivan Gonzalez.
– Bardzo chciałbym tu zostać. Jeszcze przed operacją, gdy rozmawialiśmy z dyrektorem Manuelem Juncą, bezpośrednio mu to zakomunikowałem. Pojawiał się wtedy temat możliwego sprzedania mnie, ale ja jasno powiedziałem, że chciałbym w Wiśle skończyć karierę, grać w niej jeszcze pięć-sześć lat, bo bardzo dobrze się tu czuję. Kocham Wisłę – mówi. Skąd taka miłość Andaluzyjczyka do Krakowa? – To dla mnie drugi dom. Od pierwszego momentu wywiązało się szczególne uczucie z klubem – tłumaczy. Jednocześnie jest jednak realistą. – Mój menedżer niedawno był w klubie na negocjacjach. Nie zapadły żadne decyzje, choć z moich odczuć i doświadczenia wnioskuję, że kontrakt raczej nie zostanie przedłużony – twierdzi.

Edit:
jest i cały artykuł:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/749zw6q
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 04.05.2018 o godz. 10:28.
Odpowiedz cytując