Karherop napisał(a):

Osobiście mnie nie interesuje gdzie przebywa Imaz.
Szkoda jednak, że nie odbiosles sie do mojego pytania tylko odwracasz kota ogonem.
|
do tego:
Cytat:
|
Ile to juz Imaz zawalil setek w tej rundzie?
|
Nie liczyłem mu.
A tylko on jeden zawalał nam setki?
A czy jest w całej lidze chociaż jeden piłkarz, który wykorzystuje chociaż połowę setek, jakie ma?