|
Na tą chwilę nie bardzo chyba nas stać na kolejną rewolucję personalną w klubie. Mam tu na myśli osoby decyzyjne w swoich obszarach działania czyli trenera i dyrektora sportowego. Zarząd powinien jeszcze bardziej zaangażować siły w pozyskanie nowego sponsora strategicznego. Wiem , że łatwo napisać jeszcze bardziej, ale takie są niestety brutalne wymagania szarej rzeczywistości ekonomicznej. Jak będzie kasa, będzie można zająć się ulepszeniem modelu funkcjonowania klubu. Dlatego teraz główny cel zarządu to organizacja na gwałt pieniędzy, a nie rewolucje kadrowe.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|