Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 03.05.2018, 19:05
Jak rozumiem Sobol ma być wiecznym asystentem? Tak jak pisze wiesniak, powinien w końcu sam zacząć prowadzić klub z niżej ligi, nie wiem na co on czeka. Zarząd przy obecnym stanie finansów nie zaryzykuje dania mu trenerki pierwszego zespołu Wisły i jest to rozsądne posunięcie z ich strony. Niech Radek sprawdzi się na zapleczu ekstraklasy, dopiero później Wisła.
Odpowiedz cytując