FraMat napisał(a):

Wygraliśmy ten mecz, więc wszyscy piłkarze desygnowani w nim do gry się raczej obronili.
Nawet pomimo tego, że z trybun czy poprzez tv mogło to wyglądać inaczej.
Halilovic ponoć trenował przed meczem cały tydzień, a orzeł jakiego wywinął w polu karnym Jagi nie trafiając w piłkę to chyba na Dzień Flagi był już planowany?
I co, też się nie obronił?
|
Też za bardzo rozumiem co ma jeden kiks do oceny calej jego gry.
Ile to juz Imaz zawalil setek w tej rundzie?