kacpaw91 napisał(a):

Jest jakaś szansa na przywrócenie rezerw? Zlikwidowaliśmy je, o ile dobrze pamiętam, ze względu na sytuację finansową.
Bez rezerw młodzi zawodnicy, których ściągamy, a którzy nie przebiją się do 1. składu nie mają gdzie się ogrywać. Też nie mamy gdzie w seniorskiej piłce przetestować młodych z CLJ.
Czy ktoś się orientuje czy zaczynalibyśmy od 3. czy 4. ligi?
|
Junco ostatnio wspominał w którymś z wywiadów, ze nie planują przywrócenia rezerw w najbliższym czasie.