Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81639
Stary 03.05.2018, 13:25
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jest jakaś szansa na przywrócenie rezerw? Zlikwidowaliśmy je, o ile dobrze pamiętam, ze względu na sytuację finansową.

Bez rezerw młodzi zawodnicy, których ściągamy, a którzy nie przebiją się do 1. składu nie mają gdzie się ogrywać. Też nie mamy gdzie w seniorskiej piłce przetestować młodych z CLJ.

Czy ktoś się orientuje czy zaczynalibyśmy od 3. czy 4. ligi?
Junco ostatnio wspominał w którymś z wywiadów, ze nie planują przywrócenia rezerw w najbliższym czasie.
Odpowiedz cytując