Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 03.05.2018, 13:22
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nikt nie komentował tego:


"Joan Carrillo daje sygnały Radoslawowi Sobolewskiemu, że ten jest zbędny w jego sztabie. Na emeryturę może udać się też Kazimierz Kmiecik.

Info: Janekx89"
Szczerze? To Pan Kmiecik jest chyba w sztabie tylko dlatego że ma licencje.
67 lat mu stuka w tym roku. Powinien już odpocząć na zasłużonej emeryturze.

Co do Sobolewskiego to mam nadzieję że ro plotka. Inna kwestia jest taka że gdzieś powinien sie nauczyć samodzielnego prowadzenia drużyny.
Odpowiedz cytując