LucjuszWielki napisał(a):

Jeszcze nikt nie komentował tego:
"Joan Carrillo daje sygnały Radoslawowi Sobolewskiemu, że ten jest zbędny w jego sztabie. Na emeryturę może udać się też Kazimierz Kmiecik.
Info: Janekx89"
|
Szczerze? To Pan Kmiecik jest chyba w sztabie tylko dlatego że ma licencje.
67 lat mu stuka w tym roku. Powinien już odpocząć na zasłużonej emeryturze.
Co do Sobolewskiego to mam nadzieję że ro plotka. Inna kwestia jest taka że gdzieś powinien sie nauczyć samodzielnego prowadzenia drużyny.