Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.05.2018, 11:47
Przegraliśmy ten mecz z Jagą?
Imaz nie błysnął w nim żadnymi solowymi akcjami, ale najwidoczniej realizował zadania wskazane przez trenera i przez to się obronił.
Być może gdyby na jego pozycji wystąpił Patryk Małecki (zastrzegam, że nic n ie mam do Małego) mielibyśmy więcej strat na skrzydle (nie mówiąc o bezmyślnych faulach pod naszym polem karnym) i mecz przegralibyśmy wysoko?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując