|
Inaczej.
Imaz opuścił Polskę i udał się do Hiszpanii i nie został w żaden sposób ukarany za niepojawianie się na treningach.
Morał z tego taki, że sztab szkoleniowy musiał być uprzednio przez niego poproszony o zgodę, a Jesus Imaz podał powód wyjazdu, który spotkał się ze zrozumieniem sztabu szkoleniowego, który mu takowej zgody udzielił.
Imaz w Białymstoku zagrał słabszy mecz, jednak pytanie brzmi, dlaczego od pierwszej minuty nie wyszedł Patryk Małecki? Obawiam się, że Patryk kiepsko prezentuje się na treningach albo Carillo nie chce ogrywać kogoś kto odejdzie, ale jest tam jakiś cichy konflikt. Niestety wydaje mi się, że w letnim okienku jeden z nich się pożegna z Wisłą, a że Patryk co by o nim nie mowić jest ambitny, to może mieć pokusę, by spróbować sił w innym klubie ekstraklasy, gdzie będzie grał.
|