ashkeczup napisał(a):

|
Gdzie były gwiazdy Jagi przez cały tydzień, że dały się ograć jakimś studentom z Hiszpanii? Czy może jednak przyznasz, że skoro władze Wisły puszczają swojego podstawowego zawodnika na tydzień do ojczyzny, to w jakimś celu.
|
Oooo to to... Skąd Dariook wie że Imaz nie zagrałby bardziej chujowo niż zagrał gdyby trenował w Polsce


Carlitos trenował w Polsce i też chuja grał~
Morał taki że nie ma różnicy gdzie trenują zawodnicy
