Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 02.05.2018, 22:19
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Gdzie były gwiazdy Jagi przez cały tydzień, że dały się ograć jakimś studentom z Hiszpanii? Czy może jednak przyznasz, że skoro władze Wisły puszczają swojego podstawowego zawodnika na tydzień do ojczyzny, to w jakimś celu.
Oooo to to... Skąd Dariook wie że Imaz nie zagrałby bardziej chujowo niż zagrał gdyby trenował w Polsce

Carlitos trenował w Polsce i też chuja grał~
Morał taki że nie ma różnicy gdzie trenują zawodnicy
Odpowiedz cytując