Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21399
Stary 02.05.2018, 14:10
Wg transfermakt najwyższy transfer do Slavii to 1,2m euro.
Wg t ok temu sprzedali grajków za ponad 5m euro (w tym Mihalika do żydów za 850 ), kupili za 3m (w tym Stocha - ex. m.in. Twente, lista płac Chelsea i Fenerbahce za 1m).
Nie mnie pytałeś, ale się włączę - moim zdaniem w tym przypadku 700-800 t. euro, a 1m to by mnie zaskoczył in plus i byłby to b.duży sukces negocjacyjny Wisły.
Jednak lepiej żeby pojawił się chętny z zachodu albo (rosji czy chin - jeśli C chciałby tam iść).
Odpowiedz cytując