Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 02.05.2018, 11:57
@Rock'n'Roll Star

A co Cię tak konkretnie martwi na ten moment w naszej grze?

Jeśli już coś ma nas trapić, to skład personalny na jesień, a nie te kilka sparingów które zostało do rozegrania w tym sezonie.

Co do samej gry widzę poprawę w grze obronnej. Jeśli zostaniemy z Cuesta, Velezem, Wasylem i resztą z obrony to powinniśmy tam zachować sporą stabilizacje.

Z Lloncha, Cywki, Mitrovicia wg mnie i tak Carrillo wyciaga maxa. Cywka jest jaki jest. Mitrović najlepsze lata ma za sobą, ale mimo wszystko to poziom wyższy niż takiego Urygi w środku pola. Brlek jest w fatalnej formie. Basha kontuzja i w zasadzie nie mamy już tam żadnej alternatywy. Wydaje mi się że gdyby Carrillo miał Lloncha, Judasza i Brleka (w formie z zeszłego sezonu) to byśmy klepaki aż miło.

Atak to jedno wielkie uzależnienie od Carlitosa i Imaza ich skuteczności.
Odpowiedz cytując