@kacpaw91 jakie masz trenerskie papiery? poza tym co Ty piszesz o eksperymentach ze składem? jeżeli wygramy z Koroną (zawsze jest szansa), to wszystko będzie zależało od Wisły, bo gramy z resztą drużyn bezpośrednie mecze i 4 miejsce będzie realne (niech dzisiaj Legia wygra i sen trwa ;-) ) . Natomiast jeżeli przegramy, to cóż, można wtedy sprawdzać kadrę, bo wyżej niż 8 miejsca raczej nie zajmiemy, no chyba że wygramy pozostałe trzy mecze ale i to nie da gwarancji
