|
Mnie zastanawia jedno: od bardzo dawna gdy w transmisjach pojawia się plansza z zawodnikami którzy nie mogą zagrać z powodu kontuzji w drużynach przeciwnych pojawiają się zwykle 2-3 nazwiska a u nas 6-8. Trenerzy się zmieniają, trenerzy przygotowania fizycznego też a u nas szpital na okrągło. Jak żyć?
|