Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.05.2018, 22:34
Mnie zastanawia jedno: od bardzo dawna gdy w transmisjach pojawia się plansza z zawodnikami którzy nie mogą zagrać z powodu kontuzji w drużynach przeciwnych pojawiają się zwykle 2-3 nazwiska a u nas 6-8. Trenerzy się zmieniają, trenerzy przygotowania fizycznego też a u nas szpital na okrągło. Jak żyć?
Odpowiedz cytując