Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1682
Stary 01.05.2018, 21:21
Raczej nie, bo podłączam i widzę wskaźnik ładowania w procentach.

Czy jest możliwość uszkodzenia baterii od ładowania z gniazda w aucie? Bo jak podłączyłem do 1A to był alarm żeby wyłączyć, a z 2,1A normalnie ładowało.
Ostatnio edytowane przez kornd : 01.05.2018 o godz. 21:29.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując