|
Raczej nie, bo podłączam i widzę wskaźnik ładowania w procentach.
Czy jest możliwość uszkodzenia baterii od ładowania z gniazda w aucie? Bo jak podłączyłem do 1A to był alarm żeby wyłączyć, a z 2,1A normalnie ładowało.
Ostatnio edytowane przez kornd : 01.05.2018 o godz. 21:29.

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|