Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1204
01.05.2018, 14:56
Żeby marzyć o podium to trzeba mieć jakichś kopaczy KTÓRYM PŁACIMY TAK JAK JEST W UMOWIE I WTEDY MOŻEMY WYMAGAĆ. To jest abecadło i od tego należy zacząć.
arti