Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21374
Stary 01.05.2018, 13:13
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze Arka jak wygra PP to dostanie kwintylion złotych z pucharów i nam odjedzie, Śląsk pod wodzą Pawłowskiego może coś pograć, bo przecież Tadziowi nieźle idzie w swoim klubie a beniaminkowie zwykle pierwszy sezon mają dobry i wjadą z buta na euforii

Ch*j, już nie wiem czy nie lepiej zacząć od 4. ligi i spokojnie budować niż patrzeć na następny sezon w którym będziemy bili się z Piastem o spadek...
Kopiowanie tekstów z przed roku to pójście na łatwiznę
A w temacie Arki to Adasss twierdzi, że jeszcze może spaść: https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=818

Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Junco o Cywce:
- Rozmawialiśmy z agentem Tomasza Cywki, bo chcieliśmy żeby u nas został. Przedstawiliśmy warunki, które są dla nas do akceptacji, ale też mamy ograniczony budżet

Czyli chciał zostawić tego średniaka :O Ale ten wolał iść do rezerw Amici :O I jesteśmy tak biedni, że nas nie stać na Cywkę :O
...
To jest jedna z interpretacji. Ja bym się raczej upierał, że wartość dodana jaką daje Cywka oraz jej wycena przez klub i przez zawodnika nie spotkały się. Przepłacanie za średniego Cywkę nie jest w interesie (budżecie) Wisły.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.05.2018 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując