Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 01.05.2018, 13:05
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Carillo jest największą miłością Junco. Junco chciał go zatrudnić od razu po przyjściu do Wisły, bo spełniał jego wszystkie warunki (zna rynek hiszpański i chorwacki, czyli dwa kierunki skąd mamy ściągać piłkarzy). Carillo dał kosza i poszedł na Węgry, więc padło na Kiko. Ale jak tylko Carillo stracił pracę to bez względu na wyniki Kiko Junco od razu poleciał do Carillo i jak się dogadali to Kiko został rzucony z dnia na dzień i Carillo u nas zagościł. I będzie tu tak długo jak długo Junco będzie dyrektorem sportowym. Żeby odszedł Carillo to zarząd musi zwolnić Junco, czyli zakończyć projekt hiszpańsko-chorwacki. Tego się nie ma co spodziewać. Stawiam, że Carillo to trener, który spędzi u nas sporo czasu.
Oby. Trener na 3-5 lat to raczej normalność.
Odpowiedz cytując