Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
21372
01.05.2018, 12:04
Hives4
napisał(a):
Bo wielka to różnica między 8, a 10 miejscem
Jak w przyszłym sezonie skończymy w okolicach 8-10 to się będę cieszył, że nie jest gorze
j.
Żarty żartami, ale w ostatnich sezonach już nam się zdarzało szorować dno, a później odbijać do góry. Ten sezon ogarnął nam Carlitos. W przyszłym sezonie bez trafionego transferu może być i walka o spadek
Nie, nie będziesz i pewnie zapomnisz o tym co pisałeś rok wcześniej.
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor