Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21372
Stary 01.05.2018, 12:04
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Bo wielka to różnica między 8, a 10 miejscem Jak w przyszłym sezonie skończymy w okolicach 8-10 to się będę cieszył, że nie jest gorzej.



Żarty żartami, ale w ostatnich sezonach już nam się zdarzało szorować dno, a później odbijać do góry. Ten sezon ogarnął nam Carlitos. W przyszłym sezonie bez trafionego transferu może być i walka o spadek
Nie, nie będziesz i pewnie zapomnisz o tym co pisałeś rok wcześniej.
Odpowiedz cytując