Bo wielka to różnica między 8, a 10 miejscem

Jak w przyszłym sezonie skończymy w okolicach 8-10 to się będę cieszył, że nie jest gorzej.
Cytat:
|
patrzeć na następny sezon w którym będziemy bili się z Piastem o spadek...
|
Żarty żartami, ale w ostatnich sezonach już nam się zdarzało szorować dno, a później odbijać do góry. Ten sezon ogarnął nam Carlitos. W przyszłym sezonie bez trafionego transferu może być i walka o spadek
