Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21370
Stary 01.05.2018, 11:59
Bo wielka to różnica między 8, a 10 miejscem Jak w przyszłym sezonie skończymy w okolicach 8-10 to się będę cieszył, że nie jest gorzej.

Cytat:
patrzeć na następny sezon w którym będziemy bili się z Piastem o spadek...
Żarty żartami, ale w ostatnich sezonach już nam się zdarzało szorować dno, a później odbijać do góry. Ten sezon ogarnął nam Carlitos. W przyszłym sezonie bez trafionego transferu może być i walka o spadek
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 01.05.2018 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując