Cytat:
|
Na forum Jagi chodzą ploty, że robią podejście pod Lloncha, którego upatrzyli na następcę Romańczuka.
|
Zarobią na reprezentancie Polski to będą mogli sobie pozwolić na wyciągnięcie za darmo niezłego piłkarza z ligowego średniaka, by pomógł im w europejskich pucharach i następnym sezonie ligowym. Nie mamy startu do Jagi, kuhwa jego mać, co za czasy... Legia i Lech odjechali, Jaga odjeżdża, Zagłębie bije nas akademią i kasą, Górnik i W. Płock są lepiej zarządzane, Lechia po kryzysie może się ogarnąć w przyszłym sezonie, Żydy pod wodzą Probierza nabierają rozpędu i w przyszłym sezonie będą się pewnie liczyć, Pogoń ma dobre roczniki juniorów i może odpalić, do tego Korona, z którą nam się zawsze ciężko gra i zostają... Arka, Śląsk, Piast i dwa beniaminki... I my mamy grać o puchary w przyszłym sezonie? Hahaha. Grupa mistrzowska już nam odjeżdża, bez Lloncha i innych oraz z nowym zaciągiem nieznanych piłkarzy to szykuje się walka o 10 miejsce w tabeli.
Cytat:
|
A ktoś może coś więcej napisać o tym Mateuszu Boguszu z Ruchu Chorzów?
|
Nie ma sensu o nim pisać, bo zespoły z czołówki zarzuciły na niego sieci. A my nie mamy kasy, by walczyć i najważniejsze - nie możemy mu zagwarantować gry. Wystarczy, że spojrzy na ilość minut Wojtkowskiego i ilość występów wychowanków, by nawet nie zastanawiać się nad naszą ofertą.