Temat
:
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
#
128
01.05.2018, 09:08
Manuel w zapinamypasy.pl mówił właśnie,że drgnęły rozmowy. Pol jest mega zadowolony z gry w Wiśle i bardzo mu się miasto podoba
P.s proszę o przeniesienie postów do odpowiedniego działu
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 01.05.2018 o godz. 12:00.
Piggy oddaj hajs
brylant17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brylant17
Znajdź inne posty napisane przez brylant17