Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 01.05.2018, 09:08
Manuel w zapinamypasy.pl mówił właśnie,że drgnęły rozmowy. Pol jest mega zadowolony z gry w Wiśle i bardzo mu się miasto podoba


P.s proszę o przeniesienie postów do odpowiedniego działu
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 01.05.2018 o godz. 12:00.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując