Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.04.2018, 21:27
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Przecież wesz(L)o powinno być zachwycone takim wynikiem, to co się dziwisz

Ja uważam,że Mitrorvic wczoraj nie grał tragicznie, ale ogólnie środek pola wyglądał słabo, zwłaszcza było to widać w końcówce, kiedy piłka raz po raz wracała w okolice naszego pola karnego.

Moim marzeniem jest zobaczyć środek Basha-Llonch-Tibor, przy czym ostatni grałby znacznie wyżej. Szkoda tylko, że nawet jeśli się to uda, to w kolejnym sezonie Pola nie będzie.
Coś gdzieś ktoś mówił że Llonch chce zostać bo się troszke zakochał w Krakowie
Odpowiedz cytując