Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 30.04.2018, 21:00
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Przecież wesz(L)o powinno być zachwycone takim wynikiem, to co się dziwisz
.
Uwielbiam to. Weszło oceni Wiśle źle.. te ch ..... są za Legia. Weszło oceni Wiśle dobrze.. te ch ..... są za Legia.
Odpowiedz cytując