Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 30.04.2018, 18:39
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Więcej Panowie. Nie zagraliśmy dobrego meczu, ale nawet na Wesz(L)o dali naszym zawodnikoom lepsze oceny za mecz, niż Jadze.
Przecież wesz(L)o powinno być zachwycone takim wynikiem, to co się dziwisz

Ja uważam,że Mitrorvic wczoraj nie grał tragicznie, ale ogólnie środek pola wyglądał słabo, zwłaszcza było to widać w końcówce, kiedy piłka raz po raz wracała w okolice naszego pola karnego.

Moim marzeniem jest zobaczyć środek Basha-Llonch-Tibor, przy czym ostatni grałby znacznie wyżej. Szkoda tylko, że nawet jeśli się to uda, to w kolejnym sezonie Pola nie będzie.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując