Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21363
Stary 30.04.2018, 16:28
Dokładnie Miedź zdaje się pewnie zmierzać do Ekstraklasy. Więc wątpię by robili wyprzedaż podstawowego, zgranego składu. Z drugiej strony gdyby udało się wyciągnąć chociaż jednego lub dwóch obiecujących Polaków z I ligi byłoby super.
What's new?

Odpowiedz cytując