Temat
:
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
115
30.04.2018, 15:26
Ja pamiętam, w Poznaniu na jesień. Było jeszcze gorzej i przez blisko godzinę.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret