Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 30.04.2018, 15:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.
Niestety, statystyki nie grają
Odpowiedz cytując