Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 30.04.2018, 13:21
Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując