|
Panowie czytam i oczom nie wierzę. Odnieśliśmy sukces a Wy go negujecie?
Cieszmy się że przy bardzo słabych wczoraj Carlitosie i Imazie potrafiliśmy wygrać. Po co szukać dziury w dupie? Wygrajmy wszystko do końca jedną bramką, nieważne jak strzeloną ale wygrajmy. Po chujowej grze po beznadziejnym meczu. Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe tu za styl nikt punktów nie daje
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|