dynek.pl napisał(a):
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
|
W jakiej lidze gra Twój klub i jak w ogóle się nazywa? KS Anty7egia? Bo chyba nie Wisła Kraków.