Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 30.04.2018, 09:42
dynek.pl napisał(a):
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
W jakiej lidze gra Twój klub i jak w ogóle się nazywa? KS Anty7egia? Bo chyba nie Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując