|
Ja bym wyróżnił Bartkowskiego, kolejny solidny mecz, znów nie na swojej pozycji. Kuba jest półkę wyżej od Palcicia, nie rozumiałem tego, że gra Słoweniec a nie on. Kontuzja Mateja wyjaśniła teraz sytuację.
Niezły mecz Mitrovicia na tle poprzednich. Carlitos i Imaz nadawali się do zmiany po pierwszej połowie.
Ci co rozpaczają, że wygraliśmy bo zwycięstwo przybliża Legię powinni się leczyć.
|