Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 30.04.2018, 07:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
Idz sie chlopie leczyc zamiast sie cieszyc, ze ukochana druzyna wygrala to ten o mistrzostwie dla Legii. Brak slow
Odpowiedz cytując