dynek.pl napisał(a):

Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
|
Idz sie chlopie leczyc zamiast sie cieszyc, ze ukochana druzyna wygrala to ten o mistrzostwie dla Legii. Brak slow
