Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 30.04.2018, 00:10
Nie ma chyba nikogo, kto nie byłby zadowolony z tego, że Wisła wygrała i kto widziałby dziś tylko minusy, a do komentarzy poza forum nie ma co przywiązywać wagi, tam się nie rozmawia, tylko wyładowuje frustracje.

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ale kogo masz konkretnie na myśli.
Wojtkowski który wchodzi po dłuższej kontuzji ?
Bałaniuk którego już drugi trener nie wypuszcza
czy Kolar który gra słabo.
Tak, chociażby. Dwóch z tych trzech raczej zostanie z nami. Do tego Halilovic, który przecież grywa w pierwszym składzie. Małecki, jeżeli jednak nie odejdzie (to już nawet nie chodzi o młodych tylko tych, którzy tu będą za rok). Może rzeczywiście których z młodszych zawodników.

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
My z jednej strony po przegranej z Legia i Lechem popadamy w czarną rozpacz a z drugiej chcemy grać młodymi.
A to akurat prawda! Jeżeli mnie pamięć nie myli, bywa że niektóre osoby piszą jedno i drugie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując