Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 29.04.2018, 23:37
@czaro,

Oczywiście, że trochę przejaskrawiłem, ale po prostu irytujące jest to, że drużyna jedzie, wygrywa na ciężkim terenie, a wielu kibiców zamiast cieszyć się z tego co jest dalej krytykuje, szuka problemów. I tak jak pisałem - Ci wymagający kibice to jest największy skarb Wisły. Oni cały czas chcą więcej, nie zadowalają się 8-mym miejscem, pchają ten klub i zarząd do rozwoju. Dzięki nim Wisła nigdy nie zadowoli się przeciętnością. Natomiast trzeba mieć w tym jakieś wyczucie, proporcje. I też pochwalić jak jest za co, a dziś było za co. A nie znów wyciągać Mitrovica i Cywkę.

Dwa, nie wierzę, że gdzieś tam w CLJ czy w kadrze jest super utalentowany junior czy młody zawodnik i Wisła, która tak potrzebuje pieniędzy, o czym Carillo też dokładnie wie, złośliwie go nie wystawia. Irytuje przemądrzałość dziennikarzy, którzy są poza trenigami, poza klubem, a wygłaszają swoje opinie nie wiedząc czy ktoś zasługuje na grę czy nie. Może są po prostu tak słabi, że nie grają. Nie ma tam drugiego dna.
Odpowiedz cytując