Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.04.2018, 19:55
Jak widzę zgadzam si co do oceny drużyny i meczów, od dłuższego czasu z @raindog

Tak samo mogliśmy wygrać pierwszy mecz w tym roku z Jagą - mieliśmy okazję, ale brakowało szczęścia. Zabrakło nam szczęścia tez w meczu z Lechem w Krakowie. Natomiast co do meczu z Legią to po prostu wyszliśmy z nieprzemyślanym ustawieniem.

To pokazuje, że wcale nie odstajemy od aktualnego topu ligi.
Owszem, czasami zagramy kiepsko, ale ogólnie niewielkie zmiany kadrowe są potrzebne, by włączyć się za jakiś czas do walki o najwyższe cele.
I nie jest to żaden hurraoptymizm po wygranym meczu.
Widzę pozytywy i negatywy w tej drużynie.
I wcale nie Mitrovic jest największym minusem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując