xanti1906 napisał(a):

Cuesta od paru spotkań bardzo pewnie i na stale wysokim poziomie. Może to efekt aklimatyzacji, może wspólna gra z Velezem i Arsenicem, może coś innego. Nie wiem, ale działa i myślę, że na forum skończy się gadka o szukaniu nowego bramkarza.
|
Do pierwszej spoartolonej przez niego bramki
