Temat
:
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
62
29.04.2018, 19:37
raindog
napisał(a):
Ps - a Ci dalej o Mitrovic'u <facepalm>
Jeżeli podoba Ci się gra tego człapaka i spowalniacza to współczuję...
Brak Mitrovica w następnym spotkaniu to wzmocnienie Wisły.
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.04.2018 o godz. 19:40.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij