Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 29.04.2018, 19:16
Szczerze mówiąc, to nie widziałem tej naszej ładnej gry. Jagiellonia nie zawiesiła wysoko poprzeczki, więc w pierwszej połowie dawaliśmy sobie radę, a w drugiej z dużym szczęściem broniliśmy się. Najlepszymi piłkarzami byli Cuesta, Arsenic i Wasilewski, choć te wyróżnienia wynikają z tego, że do solidności dołożyli szczęście, a nie szczególne wyczyny.

Fajnie, że wygraliśmy, ale nie gramy już o nic, więc może dałoby się wystawić chociaż jednego zawodnika, który ociera się o pierwszy skład a wiemy, że zostanie z nami na przyszły rok? Jeżeli skreślamy Bałaniuka, a zostawiamy Kolara, to może i on mógłby zagrać? Czy Małecki jest naprawdę gorszy od Imaza? Po co nam w składzie Cywka? Czy Wojtkowski nie mógł grać chociaż 45 min.?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując