Hives4 napisał(a):

|
Mitro i Cywka to jedno, a wychowankowie to drugie. Jasne, przez CLJ nie ma młodych, ale... dla Chorążki miejsce się jednak w 18 znalazło, więc skoro już gramy o nic to mógł go Carillo dać do pierwszego składu. Ale oczywiście w Wiśle nigdy się nie stawia na młodych bramkarzy, nawet w takich okolicznościach :/
|
O ile mnie pamięć nie myli, to Chorążce kończy się kontrakt, a Junco powiedział w ostatnim wywiadzie, że nie wiadomo czy przedłużą