Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5636
Stary 29.04.2018, 12:11
Trochę zmieniając temat - ciekawe czy zarząd rozważy jakieś zniżki na mecz z Lechem. To ostatni mecz w Wiśle dla naszych legend i fajnie by były, gdyby podziękowało im jak najwięcej kibiców. A po totalnej beznadziei z Legią jakoś nie sądze, by wielu kibiców chciały wydać pół stówki na kolejne takie popisy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując