|
Trochę zmieniając temat - ciekawe czy zarząd rozważy jakieś zniżki na mecz z Lechem. To ostatni mecz w Wiśle dla naszych legend i fajnie by były, gdyby podziękowało im jak najwięcej kibiców. A po totalnej beznadziei z Legią jakoś nie sądze, by wielu kibiców chciały wydać pół stówki na kolejne takie popisy.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|