|
Z tego co wiadomo Głowa nie wyobraża sobie gry w innym klubie niż Wisła i z tego powodu chce się też w 100% poświęcić swojej akademii, która nota bene zaczyna osiągać coraz lepsze wyniki zarówno w ilości trenującej młodzieży ale i wynikach. Przez chwilę pojawiał się pomysł i Arek kontaktował się w tej sprawie z określonymi klubami z podkrakowskiego okręgu o nawiązanie bliskiej współpracy oraz rozgrywanie meczów na wyłączność na tamtejszym boisku.
|