Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25027
Stary 29.04.2018, 08:24
Z tego co wiadomo Głowa nie wyobraża sobie gry w innym klubie niż Wisła i z tego powodu chce się też w 100% poświęcić swojej akademii, która nota bene zaczyna osiągać coraz lepsze wyniki zarówno w ilości trenującej młodzieży ale i wynikach. Przez chwilę pojawiał się pomysł i Arek kontaktował się w tej sprawie z określonymi klubami z podkrakowskiego okręgu o nawiązanie bliskiej współpracy oraz rozgrywanie meczów na wyłączność na tamtejszym boisku.
Odpowiedz cytując