Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21353
Stary 29.04.2018, 00:44
Śmieszą mnie te wypowiedzi, że jak ktoś spadł z ligi to się nie nadaje, ale jak gra przez cały sezon w niższej lidze (np. Mielec czy Częstochowa), to już jest dobry i warto na takiego stawiać A poza tym wcale się nie zanosi na to, że Piast spadnie (przywołuję moją propozycję Sasy Zivca), więc gracze od nich wcale nie będą spadkowiczami. Jeśli branie wyróżniających się piłkarzy z właśnie takiego Piasta jest dla nas i w naszej obecnej sytuacji ujmą, to czekam na transfery z Lecha i Legii

Ciekawe ile osób z tego forum pamięta skąd braliśmy takich piłkarzy jak Stolarczyk (30 lat), Kałużny (24 lata) czy Baszczyński (23 lata). Pogoń, Zagłębie, Ruch. I to w czasach, kiedy z kranu w klubowych pomieszczeniach płynął Johnnie Walker... Teraz trzeba mądrze lepić z tego co w naszym zasięgu i liczyć na to, że wypali. Takie mamy realia.
Odpowiedz cytując