pomeran napisał(a):

Działalność dyrektora Junco odbije nam się w końcu czkawką.
Kto z Polaków zostanie w pierwszej jedenastce w lecie ? Wojtkowski, Sadlok (oby) Może Buchalik.
Oby się okazało, że Słomka i Drzazga powoli wskakują na poziom Esy bo przyszły sezon zapowiada się bardzo nieciekawie.
|
Trzeba było, zatrudnić Mandziare, tak jak to zrobiła Lechia, nieprawdaż?