Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21350
Stary 28.04.2018, 23:38
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Działalność dyrektora Junco odbije nam się w końcu czkawką.

Kto z Polaków zostanie w pierwszej jedenastce w lecie ? Wojtkowski, Sadlok (oby) Może Buchalik.
Oby się okazało, że Słomka i Drzazga powoli wskakują na poziom Esy bo przyszły sezon zapowiada się bardzo nieciekawie.
Trzeba było, zatrudnić Mandziare, tak jak to zrobiła Lechia, nieprawdaż?
Odpowiedz cytując