Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21349
Stary 28.04.2018, 22:01
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Budowa składu w oparciu o zawodników, którzy pokazali się w drużynach, które spadły z ligi to droga donikąd.
...
Pozwolę sobie rzucić taką listę:
Cytat:
Dźwigała, Hernandez, Helik, Koj, Konczkowski, Lipski, Bargiel, Niezgoda,
Możdżeń, Kurzawa, Matuszek, Kante,
Wójcicki, Drygas, Świerczok,
Zbozień, bracia Mak, Piech.
Ot taki krótki przegląd zawodników mających w CV spadek z naszej ligi w paru ostatnich sezonach.
To zdanie o tym, że nie należy się interesować zawodnikami spadkowiczów, bo to, że tam grali, oznacza automatycznie, że są słabi, to jakiś dziwny mit, który przewija się od czasu do czasu na tym forum. Posługując się podobną "logiką" równie dobrze można by twierdzić, że nie należy kupować zawodnika z zespołu, który zajął w lidze niższe miejsce niż nasz, bo tym samym oznacza to, że jest słabszy, niż ci których mamy.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 28.04.2018 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując