MaLk napisał(a):

Budowa składu w oparciu o zawodników, którzy pokazali się w drużynach, które spadły z ligi to droga donikąd.
...
|
Pozwolę sobie rzucić taką listę:
Cytat:
Dźwigała, Hernandez, Helik, Koj, Konczkowski, Lipski, Bargiel, Niezgoda,
Możdżeń, Kurzawa, Matuszek, Kante,
Wójcicki, Drygas, Świerczok,
Zbozień, bracia Mak, Piech.
|
Ot taki krótki przegląd zawodników mających w CV spadek z naszej ligi w paru ostatnich sezonach.
To zdanie o tym, że nie należy się interesować zawodnikami spadkowiczów, bo to, że tam grali, oznacza automatycznie, że są słabi, to jakiś dziwny mit, który przewija się od czasu do czasu na tym forum. Posługując się podobną "logiką" równie dobrze można by twierdzić, że nie należy kupować zawodnika z zespołu, który zajął w lidze niższe miejsce niż nasz, bo tym samym oznacza to, że jest słabszy, niż ci których mamy.